O Nas

O nas

Firma Atut powstała w 1998 roku, jako dystrybutor komputerowych materiałów eksploatacyjnych. Po czterech lata działania firma Atut rozszerzyła działalność i w 2002 roku dzięki mariażowi z firmą Bertus z Poznania, poszerzyła dystrybucję o artykuły szkolne i biurowe. Po kolejnych ośmiu latach, w 2010 roku dołączyliśmy kolejną grupę sprzedażową – zabawki. Również w tym czasie do grupy Atut-Bertus przyłączyła się firma B&S z Szczecina. Dzięki dołączeniu do grupy kolejnej firmy, powstała jedna z największych grup dystrybucyjnych na terenie Polski Atut-Bertus-B&S.

Obecnie firma Atut jest liderem w dystrybucji artykułów szkolnych i biurowych, zabawek, a także komputerowych materiałów eksploatacyjnych na terenie Polski południowo -zachodniej. Zaopatrujemy na naszym terenie zdecydowaną większość hurtowni, sklepów i biuro-serwisów. Dzięki temu, że mamy podpisane umowy dystrybucyjne ze wszystkimi wiodącymi markami możemy kompleksowo zaopatrywać nawet najbardziej wymagających klientów. Na powierzchni ponad 2.000 m2 oferujemy ponad 40 tysięcy aktywnych produktów.

Naszą filozofią jest maksymalne zadowolenie klienta. Staramy się to osiągnąć poprzez profesjonalną obsługę, szybką reakcję na potrzeby klienta i błyskawiczne dostawy. Uważamy, że najważniejsze w handlu są wartości dodane jak powyżej i serwis posprzedażny. Dążąc nieustannie do perfekcji cierpliwie wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i uczymy się od nich doskonalenia jakości.

I jak mówi stare powiedzenie – sprawy trudne załatwiamy od ręki, na niemożliwe potrzebujemy jeden dzień.